fbpx

Výroba škárovky - buk, dub, smrek, borovica. Predaj palivového dreva a drevených brikiet s vysokou výhrevnosťou.

Česky

Obklady schodov, parapety


Naša škárovka je vďaka svojej odolnosti a pevnosti vhodná predovšetkým na výrobu namáhaných prvkov, ako sú schodové stupne a nášľapy, trvácny nábytok, postele. Väčšina našej produkcie nachádza svoje miesto ako súčasť schodísk.

Obklad schodov, výroba šablón, montáž stupňov, parapety

Ponúkame služby spojené s obkladom betónových schodísk. Problémom vybetónovaných schodísk je ich nepravidelnosť  - rôzne výšky schodov, šikmosť stupňov, krivé steny. Pri obkladaní sa jedná o náročný proces, ktorý prebieha v niekoľkých krokoch. Najprv sa schodisko zameria a vyrobia sa papierové šablóny. Podľa šablón sa nahrubo vyrobia schodové diely zo škárovky, ktoré sa dovezú na miesto montáže a dopasujú napresno. Následne sa na dieloch zrazí príslušná hrana, prevedie sa starostlivé brúsenie a nanesie prvá vrstva laku alebo moridla. Po medzibrúsení sa znovu lakuje, brúsi a lakuje. Pri montáži sa každý schod vymeria a vypodloží, aby konečné schodisko nekopírovalo chyby betónu a bolo pravidelné. Schodové stupne sa k podkladu lepia montážnou penou, okolie stien sa dotmeluje. Design našich schodov rešpektuje moderné trendy, stupne sa vyrábajú napresno a nepoužívame lišty.  Ceny sú uvedené v záložke cenníky.

K zákazníkom zo západného a stredného Slovenska osobne prídeme a urobíme na mieste predbežnú ponuku zdarma.

Pokiaľ  sami realizujete väčšinu prác spojených so zariadením interiéru, ponúkame vám služby, ktoré vám uľahčia vaše úsilie. Ponuka sa týka spracovania nášho materiálu (prípadné reklamácie nahradíme novým materiálom).

Schodové diely

Vyrábame kompletné schodové stupne. Stačí dodať šablóny s označenou nástupnou hranou a vypracujeme vám cenovú ponuku podľa použitého materiálu. Kalkuláciu si môžete spraviť aj sami podľa nášho cenníku.

Presné formátovanie

Formátujeme škárovku podľa dodaných rozmerov, alebo podľa šablón. Prirážka je 10% u tvrdých drevín, 20% u mäkkých - z ceny materiálu.

Morenie a lakovanie

V našej lakovni používame na povrchovú úpravu vodouriediteľný alebo akrylátový lak. Moríme vodou riediteľnými moridlami. Pri lakovaní si môžete vybrať medzi PUR a vodným lakom.

CNC opracovanie

Pre zákazníkov, ktorí dodajú výkres vo formáte dwg/dxf, ponúkame možnosť opracovania na CNC fréze.

Nábytok bez povrchovej úpravy

Zákazníkom, ktorí si chcú interiér sami farebne doladiť, ponúkame náš nábytok bez povrchovej úpravy za zníženú cenu. Všetky výrobky sú dodávané v demontovanom stave.

Informácie o nábytku na www.tellus.eu.

Bukové schody s podstupnicami
Dubové nášlapy
Nášlapy bez podstupníc
Schody kovová konštrukcia

+421 905 711 724

Viac kontaktov »

MADERO, s.r.o. Továrenská 7, 91904 Smolenice

MADERO © 2018-2021